Правильне поєднання жилетки дозволяє надати образу недбалості або підкреслити аристократичну нотку. При діловому стилі або у святковому гардеробі слід комбінувати його із сорочкою, тоді можлива відмова від піджака. При повсякденному варіації одягу жилети слід об'єднувати з сорочкою, у якої закатані рукави. У кежуал стилі компаньйоном будуть джинси, гольф, футболки, шорти - підходить для подовжених моделей із джинсу або стьобаної тканини.
Суворість, елегантність, витриманість - ці характеристики поєднує в собі класичний жилет. Фасон доречний для офісної обстановки, дотримання дрес-коду на урочистості, для походу до ресторану. Ціна залежить від фасону, складності дизайну лацканів, воріт, типу кишень, виду тканини. Фахівці здійснюють пошиття класичного жилета різних моделей:
-Black tie (формальний, обов'язкова підкладка) під костюм та метелика;
-Класика (одно-, двобортний, на підкладці і без);
-Костюмний з такої самої тканини, як штани.
За бажання "розбавити" формальний вигляд швейні майстри використовують незвичайні варіації пошиття: асиметрії застібок, декор кишень, екстравагантні гудзики, при цьому ціна залишається незмінно вигідною.
Нова технологія зняття мірок, побудови лекал, крою та створення швів дозволяє виключити помилки, що відбивається на бездоганному вигляді виробу та ідеальній посадці пошитої деталі гардеробу. Добірні тканини з Європи дарують замовленим вбранням тривалий термін служби. Оригінальне пошиття дозволяє зробити річ модною поза часом та актуальною для будь-якого випадку. Не дивлячись на різноманітність драпових, в'язаних, лляних, шкіряних жилетів, у всіх дотримуються правил - їх довжина закриває пояс, приталеність підкреслює стрункість, а в області грудей одяг не заважає свободі рухів.